КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ НА 2009 РІК
10 - 14.4.2009 |
Дніпропетровськ |
Всеукраїнські змагання "Весняний приз" |
30.4 - 3.5.2009 |
Чернігів |
Відкриті змагання пам’яті А.Кошарного |
14 - 17.5.20098 |
Дніпропетровськ |
Кубок України пам’яті Ю.Рябчинскої (дорослі, юніори 1991-1992 р.н.) |
21 - 24.5.2009 |
Ковель |
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993-1994, 1995-1996 рр.н.) |
10 - 12.6.2009 |
Вінниця |
Чемпіонат України з марафону |
15 - 19.6.2009 |
Дніпропетровськ |
Чемпіонат України серед юніорів 1991-1992 рр.н. та молоді до 23 років |
20 - 23.6.2009 |
Дніпропетровськ |
V літні юнацькі спортивні ігри України |
3 - 5.7.2009 |
По зонам: Західна - Хмельницький, Східна - Дніпропетровськ, Південна - Южний, Центральна - Умань |
Всеукраїнські змагання "Стрімкі човни" пам’яті Ю.С.Бурмака |
08 - 12.7.2009 |
Дніпропетровськ |
Чемпіонат України |
17 - 19.7.2009 |
Херсон |
Всеукраїнські змагання "Весла надій" |
18 - 20.7.2009 |
Бендери |
Перший відкритий чемпіонат Придністров’я серед ветеранів |
30.7 - 2.8.2009 |
Дніпропетровськ |
Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (фінал "Стрімкі човни") |
20 - 23.8.2009 |
Дніпропетровськ |
Кубок України серед юнаків та дівчат 1993-1994, 1995-1996 рр.н. |
21 - 23.8.2009 |
Шацьк |
Відкриті змагання пам’яті Г.Зуб |
24 - 27.8.2009 |
Дніпропетровськ |
Командний Чемпіонат України |
27 - 30.8.2009 |
Дніпропетровськ |
Чемпіонат України серед ШВСМ, ВУФК, УФК, ФСТ |
3 - 6.9.2009 |
Київ |
Відкриті змагання "Пам’ять" |
10 - 13.9.2009 |
Львів |
VIII Міжнародна регата |
17 - 20.9.2009 |
Комсомольськ |
Кубок Федерації |
25 - 27.9.2009 |
Ковель |
Відкриті змагання "День машинобудівника" (+ ветерани) |
25 - 27.9.2009 |
Хмельницький |
Загальноукраїнські змагання "Єднання" |
1 - 4.10.2009 |
Енергодар |
Відкриті змагання "Кубок Запорізької АЕС" (+ ветерани) |
КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ НА 2008 РІК
|
20.3.2008 - 23.3.2008 |
Енергодар |
Чемпіонат України по ЗФП и СФП (юніори 1990-1991 р.н.) |
10.4.2008 - 13.4.2008 |
Дніпропетровськ |
Кубок України пам’яті Ю.Рябчинскої (дорослі, юніори 1990-1991 р.н.) |
2.5.2008 - 4.5.2008 |
Чернігів |
Загальноукраїнські змагання пам’яті А.Кошарного |
9.5.2008 - 11.5.2008 |
Вінниця |
Чемпіонат України (марафон) |
15.5.2008 - 18.5.2008 |
Дніпропетровськ |
Чемпіонат України пам’яті Бурмака (1992-1993, 1994-1995 р.н.) |
12.6.2008 - 15.6.2008 |
Дніпропетровськ |
Чемпіонат України |
16.6.2008 - 20.6.2008 |
Дніпропетровськ |
Чемпіонат України серед юніорів 1990-1991 р.н. і молоді до 23 років |
21.6.2008 - 24.6.2008 |
Дніпропетровськ |
Спартакіада школярів |
4.7.2008 - 7.7.2008 |
По зонам: Західна - Хмельницький, Східна - Дніпропетровськ, Південна - Южний, Центральна - Умань |
Загальноукраїнські змагання "Стрімкі човни" |
17.7.2008 - 18.7.2008 |
Дніпропетровськ |
Чемпіонат України по неолімпійській програмі |
18.7.2008 - 20.7.2008 |
Херсон |
Загальноукраїнські змагання "Весла надій" |
7.8.2008 - 10.8.2008 |
Дніпропетровськ |
Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (Фінал) |
14.8.2008 - 17.8.2008 |
Київ |
Кубок України серед юнаків і дівчат (1992-1993, 1994-1995 р.н.) |
22.8.2008 - 24.8.2008 |
Шацьк |
Загальноукраїнські змагання пам’яті Г.Зуб |
4.9.2008 - 7.9.2008 |
Київ |
Загальноукраїнські змагання "Пам’ять" |
10.9.2008 - 13.9.2008 |
Дніпропетровськ |
Командний Чемпіонат України |
10.9.2008 - 14.9.2008 |
Дніпропетровськ |
Чемпіонат України серед ШВСМ, ВУФК, УФК, ФСТ |
26.9.2008 - 28.9.2008 |
Комсомольськ |
Кубок Федерації |
2.10.2008 - 5.10.2008 |
Енергодар |
Загальноукраїнські змагання "Кубок Запорізької АЕС" |
10.10.2008 - 12.10.2008 |
Хмельницький |
Загальноукраїнські змагання "Єднання" |
Всі права на матеріали, використані на сайті, належать їх авторам.
При копіюванні посилання на vilshanka-baza.narod.ru обов’язкове.
© Федерація веслування, 2008 рік